Praca jako Tajemniczy Klient

Praca jako Tajemniczy Klient – na czym właściwie polega?

Praca jako tajemniczy klient polega na odwiedzaniu różnego rodzaju placówek handlowo-usługowych (tj. sklepy, salony, restauracje, placówki bankowe i innego typu punkty sprzedaży) w celu obiektywnego zbadania jakości obsługi. Audytor wcielając się w rolę zwykłego klienta, obserwuje i ocenia proces obsługi oraz wszelkie aspekty związane z wyglądem placówki. Często wymaga się potwierdzenia realizacji badania w postaci nagrania audio.

Badanie realizowane jest według precyzyjnie ustalonego scenariusza, który dokładnie określa, w jaki sposób Audytor powinien zachowywać się oraz wskazuje najistotniejsze aspekty podlegające ocenie. Wszelkie materiały pomocnicze przesyłamy drogą elektroniczną przed udaniem się do wskazanej placówki. Audytor po zakończeniu swojej pracy wypełnia specjalny kwestionariusz oceny, w którym może podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

praca tajemniczy klient

Jak otrzymać pracę jako Tajny Klient?

Najważniejsze są dla nas zaangażowanie i rzetelność Audytora. Bardzo istotne predyspozycje to również spostrzegawczość i dokładność. Mile widziane są osoby posiadające doświadczenie w tego typu badaniach, jednak nie jest to wymóg konieczny. Poszukujemy do pracy osób pełnoletnich, sprawnie obsługujących komputer oraz urządzenia mobilne. Zależy nam, aby Audytor potrafił swobodnie poprowadzić rozmowę, w sposób naturalny i przekonujący.

Jeżeli jesteś dobrym obserwatorem, lubisz dzielić się swoimi opiniami, poszukujesz dorywczej pracy – dołącz do nas i zarejestruj się w naszej bazie audytorów.

Jak wygląda przebieg pracy?

Po zarejestrowaniu się w naszej bazie, co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, zaprosimy Cię do zbadania wskazanych placówek. Po otrzymaniu instrukcji i wszystkich materiałów pomocniczych, możesz przystąpić do realizacji badania. Praca z nami ma charakter współpracy dorywczej – nie gwarantujemy stałego wynagrodzenia, lecz zapewniamy możliwość zdobycia dodatkowych środków finansowych. Wysokość osiąganych dochodów uzależniona będzie od ilości projektów obejmujących zasięgiem dane lokalizacje w regionie zamieszkiwanym przez danego audytora. Audytorem może zostać także osoba, która współpracuje już z nami w charakterze ankietera.

ABM Fast Solutions zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami w zależności od aktualnie realizowanych projektów. Audytorzy są dobierani do badania pod kątem ich cech społeczno – demograficznych, tak aby odpowiadali profilowi typowego klienta danej firmy.

Jeżeli sądzisz, że to praca dla Ciebie, zgłoś się do nas wypełniając formularz dostępny
pod podanym linkiem

https://docs.google.com/a/fastsolutions.pl/forms/d/e/1FAIpQLSf7QZfW7dh010jiO3YfyQS75PPD-Uz9rZo1wdmRASkyDm9ibQ/viewform

 

 

Przewiń do góry