Fokusownia Rzeszów, Podkarpackie

Fokusownia do badań jakościowych w Rzeszowie – zbadaj mieszkańców Polski południowo-wschodniej

Profesjonalna fokusownia w Rzeszowie, stolicy województwa podkarpackiego, zlokalizowana w charakterystycznym punkcie miasta przy ulicy Broniewskiego 1 (nieopodal wieży telewizyjnej). 

Rzeszów dobrze wkomponuje się w schemat doboru próby w Państwa każdym ogólnopolskim badaniu jakościowym. Nasze miasto spełnia szereg kryteriów rekrutacyjnych: miasto wojewódzkie, miasto liczące niemal 200 tys. mieszkańców, miasto w południowo-wschodniej Polsce, województwo objęte Programem Polska Wschodnia 2014-2020, miasto studenckie, miasto innowacyjne, miasto z dużą liczbą klastrów (w tym Klaster Dolina Lotnica), miasto rozwijające się,położone blisko granicy ukraińskiej i słowackiej, z dużą liczbą pracowników i studentów zagranicznych.

fokusownia

Studio FGI posiada profesjonalne lustro fenickie 

Nasze studio FGI połączone jest z podglądownią z lustrem fenickim, znanym potocznie jako lustro weneckie, umożliwiającym Klientom komfortową obserwację  uczestników wywiadu. W podglądowni może swobodnie przebywać nawet kilka osób jednocześnie.

fokusownia rzeszów
Zapewniamy również możliwość streamingu online z prowadzonych badań fokusowych.

Sala fokusowa znajduje się w dogodnej lokalizacji na terenie Rzeszowa

Sala fokusowa mieści się w siedzibie naszej firmy przy ul. Broniewskiego 1, 35-222 Rzeszów, zlokalizowanej w niedużej odległości od centrum Rzeszowa. Znajdujemy się w bliskim sąsiedztwie hipermarketu Kaufland oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

 
Przewiń do góry