Fokusownia Rzeszów, Podkarpackie

Fokusownia do badań jakościowych w Rzeszowie – zbadaj mieszkańców Polski południowo-wschodniej

Nasza profesjonalna fokusownia w Rzeszowie, stolicy województwa podkarpackiego, znajdowała się do połowy 2021 roku w charakterystycznym punkcie miasta przy ulicy Broniewskiego 1 (nieopodal wieży telewizyjnej), w budynku należącym do TVP. 

Z uwagi na szeroko zakrojone prace remontowe budynku TVP, obecne badania fokusowe przeprowadzamy tymczasowo w sali konferencyjnej naszej siedziby przy
ul. Witosa 9B w Rzeszowie, umożliwiając streaming online

Zapewniamy pełną obsługę począwszy od fachowej i sprawnej rekrutacji do badań jakościowych, moderacji wywiadów, pełnej obsługi uczestników oraz sporządzeniu transkrypcji w oczekiwanym formacie. Na życzenie przygotowujemy także „gridy” z wywiadów oraz raporty z badań jakościowych. 

Rzeszów dobrze wkomponuje się w schemat doboru próby w Państwa każdym ogólnopolskim badaniu jakościowym. Nasze miasto spełnia szereg kryteriów rekrutacyjnych: miasto wojewódzkie, miasto liczące niemal 200 tys. mieszkańców, miasto w południowo-wschodniej Polsce, województwo objęte Programem Polska Wschodnia 2014-2020, miasto studenckie, miasto innowacyjne, miasto z dużą liczbą klastrów (w tym Klaster Dolina Lotnica), miasto rozwijające się, położone blisko granicy ukraińskiej i słowackiej, z dużą liczbą pracowników i studentów zagranicznych.

 

Sala fokusowa znajduje się w dogodnej lokalizacji na terenie Rzeszowa

Sala fokusowa aktualnie mieści się w siedzibie naszej firmy przy ul. Witosa 9B, 35-115 Rzeszów, zlokalizowanej w niedużej odległości od centrum Rzeszowa. Znajdujemy się w bliskim sąsiedztwie hipermarketu B1 oraz Leroy Merlin.

 
Przewiń do góry