Fokusownia Rzeszów, Podkarpackie

Fokusownia do badań jakościowych w Rzeszowie – zbadaj mieszkańców Polski południowo-wschodniej

Nasza profesjonalna fokusownia w Rzeszowie, stolicy województwa podkarpackiego, znajdowała się do połowy 2021 roku w charakterystycznym punkcie miasta przy ulicy Broniewskiego 1 (nieopodal wieży telewizyjnej), w budynku należącym do TVP. 

Obecne badania fokusowe przeprowadzamy w sali konferencyjnej w naszej siedzibie przy ul. Dąbrowskiego 20 w Rzeszowie, zapewniając streaming online , a w razie potrzeby udostępniamy podglądownię wyposażoną w 40 calowy ekran. 

Oferujemy pełną obsługę projektów badawczych w zakresie FGI, IDI, diady, triady, CLT, UX, tj.:

  • rekrutację do badań jakościowych, 
  • moderację wywiadów,
  • pełną obsługę uczestników,
  • wypożyczenie tabletów/laptopów,
  • transkrypcje w oczekiwanym formacie.

Na życzenie sporządzamy także tzw. „gridy” z wywiadów oraz raporty z badań jakościowych. 

Rzeszów dobrze wkomponuje się w schemat doboru próby w Państwa każdym ogólnopolskim badaniu jakościowym. 

Nasze miasto spełnia szereg kryteriów rekrutacyjnych: miasto wojewódzkie, miasto liczące niemal 200 tys. mieszkańców, miasto w południowo-wschodniej Polsce, województwo objęte Programem Polska Wschodnia 2014-2020, miasto studenckie, miasto innowacyjne, miasto z dużą liczbą klastrów (w tym Klaster Dolina Lotnicza), miasto rozwijające się, położone blisko granicy ukraińskiej i słowackiej, z dużą liczbą pracowników i studentów zagranicznych.

 

Sala fokusowa znajduje się w dogodnej lokalizacji na terenie Rzeszowa

Sala fokusowa aktualnie mieści się w siedzibie naszej firmy przy jednej z głównych ulic w Rzeszowie, tj. ul. Dąbrowskiego 20, 35-036 Rzeszów, zlokalizowanej blisko ścisłego centrum. Dysponujemy własnym parkingiem.  Atutem jest też mnogość połączeń autobusowych (w pobliżu kilka przystanków MPK), dzięki czemu uczestnicy i respondenci mają łatwość dotarcia na badanie, niezależnie od pory dnia.

 
Przewiń do góry