infobrokeringZbiory ogólnodostępnych informacji, zarówno tych w formie drukowanej, jak i elektronicznej – publikowanej w sieci internetowej czy w postaci elektronicznych baz danych – powiększają się w bardzo szybkim tempie.Nieustannie wzrastająca liczba stron www, ciągle powiększające się bazy danych stanowią coraz bardziej trudny do przebrnięcia „gąszcz informacyjny”. Poszukiwanie i lokalizowanie wartościowych i przydatnych informacji stało się skomplikowane i niezwykle czasochłonne. Jakość informacji znajdowanych w Internecie jest zróżnicowana i powinna podlegać szczegółowej weryfikacji i ocenie.

Infobrokering to kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania, selekcji oraz analizy informacji. Zgromadzone i poddane analizie dane, prezentujemy w profesjonalnych raportach oraz zestawieniach. Dzięki dobrej znajomości różnych źródeł danych oraz i specjalistycznych technik ich wyszukiwania, szybko docieramy do pożądanych informacji.

Zgodnie z wyznaczonymi wcześniej kryteriami, wyszukujemy, selekcjonujemy i dostarczamy informację biznesową o potencjalnych konkurentach, produktach, usługach, kontrahentach oraz przepisach prawnych, dotyczących procesów i zjawisk gospodarczych.

Przewiń do góry