Poniżej prezentujemy Państwu przykłady realizacji przez nas zleceń z zakresu szeroko pojętego marketingu. Przedstawiamy tylko kilka reprezentatywnych przykładów spośród wielu akcji marketingowych organizowanych lub współtworzonych przez naszą agencję. Jesteśmy jednak przekonani, że poniższe informacje będą dla Państwa pomocne przy diagnozie i definiowaniu własnych potrzeb marketingowych.

Rozwiązanie marketingowe: akcje marketingowe, hostessy
 
Jedna z największych w Polsce firm oferujących kredyty gotówkowe stale korzysta z naszego wsparcia w zakresie organizacji akcji marketingowych na terenie województwa podkarpackiego oraz wybranych miast poza województwem. W akcjach biorą udział hostessy przedstawiające klientom najnowsze oferty naszego zleceniodawcy, wręczające ulotki, gadżety i słodycze. Cykliczność akcji, jak i ich profesjonalna oprawa przekładają się na dużą skuteczność w budowaniu pozytywnego wizerunku naszego Klient. Ponadto, na zasadzie synergii z innymi środkami reklamy, przekładają się na wymierny wzrost sprzedaży. 

Rozwiązanie marketingowe:  budowa sieci sprzedaży, wyszukiwanie partnerów handlowych  
 
Firma zajmująca się sprzedażą usług prawnych skierowanych do klientów biznesowych, jak i do klientów indywidualnych zwróciła się do nas z zapytaniem o pomoc w budowie struktur sprzedażowych i poszukiwaniu partnerów handlowych na terenie województwa podkarpackiego. Naszym zadaniem jest pozyskiwanie potencjalnych partnerów handlowych do struktur sprzedażowych naszego zleceniodawcy. Sieć sprzedaży tworzymy w oparciu o pośredników mobilnych (agentów) oraz partnerów działających stacjonarnie.  W imieniu naszego zleceniodawcy – spółki, którą reprezentujemy – podpisujemy z wybranymi przez nas partnerami umowy agencyjne i umowy o współpracy.  Dbamy o prawidłowe funkcjonowanie sieci powstającej sieci sprzedaży oraz wspieramy spółkę w bieżących działaniach marketingowych. 

Rozwiązanie marketingowe:  hostessy, akcje wspierające sprzedaż 
 
Na zlecenie jednego z wiodących dostawców telewizji kablowej i Internetu cyklicznie prowadzimy akcje marketingowe i doraźne akcje wspierające sprzedaż na terenie wszystkich większych miast województwa podkarpackiego. Nasze hostessy i promotorzy prezentują najnowsze pakiety oferowane przez firmę zlecającą akcję, rozdają ulotki i upominki.

Przewiń do góry