Ankieter telefoniczny – oferty pracy od ABM Fast Solutions

Jak wygląda praca na stanowisku Ankieter Telefoniczny?

W zdecydowanej większości przypadków ankieter telefoniczny pracuje w swoim domu. Dzięki odpowiedniemu systemowi ankieterzy mają możliwość zdalnego przeprowadzania wywiadów telefonicznych w różnorodnych projektach (badania rynku i badania społeczne). Zapewniamy zdalny dostęp do panelu telefonicznego naszej firmy poprzez dowolny komputer w domu ankietera, dzięki czemu ankieter zyskuje możliwość elastycznego czasu pracy w komfortowym miejscu. Wszelkie koszty związane z połączeniami telefonicznymi pokrywa nasza firma.

ankieter telefoniczny

Jak zostać ankieterem telefonicznym we własnym domu?

Najważniejsze są wymagania techniczne. Potrzebny jest własny komputer, stałe łącze internetowej oraz słuchawki komputerowe z mikrofonem. Wymagamy sprawnej obsługi komputera oraz dobrej dykcji i łatwości w wypowiadaniu się. Mile widziane doświadczenie w pracy ankietera, bądź konsultanta telefonicznego. Z uwagi na konieczność zapewnienia dobrej jakości połączeń telefonicznych nie dopuszczamy możliwości stosowania łącza internetowego Wi-Fi.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem tego rodzaju pracy dodatkowej, zgłoś się już dziś wypełniając formularz rekrutacyjny znajdujący się pod podanym linkiem:

https://docs.google.com/a/fastsolutions.pl/forms/d/e/1FAIpQLSehEelMV-1Pzib1wESNOBav7_-SzAo9F9nanYUWCmgXVX2SvQ/viewform

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Przewiń do góry