Ostrzeżenie przed fałszywymi ogłoszeniami z ofertami pracy

OSTRZEŻENIE PRZED FAŁSZYWYMI OGŁOSZENIAMI DOTYCZĄCYMI PRACY
W CHARAKTERZE TAJEMNICZEGO KLIENTA i ANKIETERA

Agencja Badawczo-Marketingowa FAST SOLUTIONS, marka należącą do firmy Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, pragnie poinformować, że zaczęły się pojawiać fałszywe ogłoszenia rekrutacyjne dotyczące ofert pracy w charakterze tajemniczego klienta oraz ankietera.

Jedno z takich ogłoszeń dotyczyło zakładania kont w placówkach IDEA BANK i dokonywaniu przelewu autoryzującego założone konto. Adres mailowy do kontaktu oszuści utworzyli na domenie internetowej brzmiącej podobnie do domeny naszej agencji.

Ogłoszenia tego typu są fałszywe i nie zostały utworzone przez pracowników naszej firmy.

Jest to prawdopodobnie próba uzyskanie dostępu do danych osobowych osób zgłaszających swoją kandydaturę lub wyłudzenie od nich pieniędzy.

fałszywe ogłoszenia tajemniczy klient ankieter

Uprzejmie prosimy o informowanie nas o wszelkich podejrzanych ogłoszeniach pojawiających się w serwisach ogłoszeniowych, prasie i mediach społecznościowych. Będziemy na bieżąco interweniować i zgłaszać prośby o usuwanie takich ogłoszeń z serwisów internetowych.

Prosimy zapamiętać, że:

  • Prawdziwe ogłoszenia informujące o ofertach pracy dla naszej agencji zawierają adresy mailowe lub linki wyłącznie z prawidłową nazwą domeny – czyli fastsolutions.pl
  • Nasza firma nigdy nie żąda dokonywania jakichkolwiek płatności od potencjalnych zleceniobiorców, w żadnej formie.
  • Nigdy nie zatrudniamy na podstawie umowy o dzieło ankieterów, ani audytorów w badaniach tajemniczy klient (mystery shopper). Stosujemy wyłącznie umowy zlecenie zgodnie z aktualnym orzecznictwem sądów i naszą polityką kadrową.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i niezwłoczne informowanie nas

o wszelkich próbach oszustwa.

Kontakt możliwy jest pod nr tel. 17 785 22 61 oraz adresem mailowym kontakt@fastsolutions.pl

Przewiń do góry